PL EN
O FIRMIE

Royal Food Production  jest nowoczesną firmą działającą w branży mięsnej od 2004 roku.

Podstawowym profilem naszej  działalności jest wytwarzanie kebabów i hamburgerów , które produkujemy  ,wg unikalnych receptur.

Nasz zakład produkcji kebabów i hamburgerów  - jeden z najnowocześniejszych tego typu,  zlokalizowany jest w Kopytowie niedaleko Błonia pod Warszawą.

Z zamiłowaniem i starannością odwołując się do najlepszych tradycji kuchni orientalnej  wytwarzamy  najwyższej jakości  kebaby w pełnej zgodzie z  wymagającymi przepisami. Ich niezwykły smak jest efektem zastosowania wyselekcjonowanych przypraw  i technologii wyznaczających nowe standardy.

Uzupełnieniem naszego programu produkcyjnego są hamburgery wołowe, doskonale przyjmowane na dojrzałych  rynkach europejskich.

 

Bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług to motto, które przyświeca nam od początku powstania firmy, dlatego robimy wszystko, aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy. Nasze zasady pracy opierają się przede wszystkim na bezpieczeństwie i higienie pracy. Wiemy, że żywność to produkt wyjątkowy, dlatego przy produkcji kebabu i innych wyrobów mięsnych dbamy o każdy szczegół, aby w pełni usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy certyfikaty BRC  i IFS